Hakkımızda

       Mayada Reklam, 20 yıllık tecrübesi ile reklam sektöründe emin ve sağlam adımlarla faaliyet göstermektedir. Reklamcılık sektöründe deneyim ve farkındalık, teknolojik gelişmelerle bir araya getirilebildiği sürece başarı sağlanır. Mayada Reklam deneyim ve teknik gelişmeleri yakından takip ile entegrasyon yeteneğini bir araya getirme konusunda sektörün öncüleri arasında yer almaktadır.

İç ve dış mekan reklamları konusunda ürün çeşitliliği, görsel ve işitsel reklamcılık, gelişmiş bilgisayar programları, uzman kadrosu ve deneyimi ile kendine has bir çizgide hizmet veren Mayada Reklam, özellikle reklam, tanıtım ve sunum stantları konusundaki özgün çalışmalarıyla alanında lider olma yolunda hızlı ve emin adımlarla yürüyen bir firmadır.

Farklı materyallerden üretilen her büyüklükte stant için müşterinin talepleri ve ürünün özelliklerine uygun dizayn ve mağaza, market, AVM ve diğer tanıtımlarda ürünün fark edilmesi ve talebin artması konusunda çalışmalar yapılan firmamız, her türlü ürün için dikkat çekici stant üretimi gerçekleştirir.

Plastik, ahşap, alüminyum, silikon veya benzeri maddelerle ürünün en doğru sunumunu sağlayacak şekilde üretilen stantlar,  uzun ömürlü ve sağlam niteliktedir. Zaman içinde değişen detaylar konusunda da stantlarda gerekli değişiklikler yapılarak güncelleme gerçekleştirilir. Stantların üzerinde yer alan marka, görüntü, fotoğraf, yazı ve benzeri uygulamalar ürünün hedef kitlesinin dikkatini çekecek şekilde hazırlanır. Ticari bir malın en doğru şekilde satışla sunulması ve talebin artması için gereken stant tasarımı konusunda profesyonel hizmet veren firmamızda, görsel detaylar konusunda da uzman bir ekip çalışmaktadır.

Ürün ve ürüne uygun stant hazırlanması talebi bize ulaştıktan sonra ekibimiz piyasadaki örnek çalışmalar ve istatistikler konusunda bir araştırma yaparak işe başlar. Benzer ürünlerin sunumunda başarı yakalayan stant örnekleri arasından en iyilerini belirleyerek sizin ürününüze uygun yepyeni bir tasarım ile tamamen özgün bir stant oluşturur. Ürün standının üstünde yer almasını istediğiniz özellikleri de dikkate alarak sadece o ürüne özel bir stant tasarımı ile talebinizi karşılar.

Ürüne özel stant tasarımını zengin hayal gücümüz ve sanatsal bakış açımız ile sunuyoruz. Ürününüzle birlikte bize gelmeniz yeterli. Hedefinizi söyledikten sonra standınızı koyacağınız alanları belirlemeye başlamalısınız. O arada ürününüz için en doğru standı hazırlıyor olacağız.

 

error: Content is protected !!