Baskı Çözümleri

Baskı Çözümleri

Baskı Çözümleri

Baskı Çözümleri

Kurumsal ya da kişisel tanıtım ihtiyaçları için baskı çözümleri sunulmaktadır. Özellikle bu çözümler arasında dijital baskı teknikleri öne çıkmaktadır. Firmamız, dijital folyo baskı, dijital vinil baskı ve dijital UV baskı tekniği konusunda ileri seviyededir. Dijital baskı uygulamalarındaki teknolojik yenilikleri yakından takip eden firmamız, firmaların baskı ihtiyaçlarını karşılamakta, kurumların işlemlerini kolaylaştırmakta, fiyat avantajı sağlayarak çözüm sunmaktadır. Firmamız, sunduğu baskı çözümleriyle büyük ebatlı iç ve dış mekanlara yönelik hizmet vermektedir. Ancak baskı işlemleri denildiğinde sadece bu alanlar akla gelmemelidir. Kartvizitler, broşürler, etiketler, dosyalar, klasörler, ajandalar, takvimler, sunum ve faaliyet raporları gibi tüm materyallerin tamamı baskı tekniği ile hazırlanmaktadır. Firmamız, en son teknolojilerle tasarlanan baskı makinelerini kullanarak müşterilerinin tüm baskı ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Firmamız baskı çözümleri sunarken ihtiyaca yönelik sonuçlar üretmektedir. Baskıda kaç adet istenirse o kadar adet basılmaktadır. Baskı sayısı sınırlı değildir. Müşterinin ihtiyacına göre baskı işlemi yapan firmamız, ihtiyaca göre baskı yapmaktadır. Firmamızın sunduğu en önemli avantaj, basılan her ürünün içeriğinin birbirinden farklı olabilmesidir. Yani her bir baskı üzerinde farklı isim, farklı fotoğraf gibi kişiye özel değişiklikler olabilmektedir. Bunun nedeni firmamızın dijital baskı çözümlerini sunmasıdır. Dijital baskılarda stoklama maliyeti yoktur. Çünkü ihtiyaç olduğu anda ve ihtiyaç kadar sayıda sipariş verilebilmektedir. Firmamızın sunduğu bir başka avantaj da kısa sürede teslimdir. Dijital baskıda renk ayarı, kalıp hazırlanması, baskıya hazırlık gibi aşamalar bulunmamaktadır. Bu nedenle kısa süre içinde basılması gereken tüm baskı işlemlerini firmamız gerçekleştirebilmektedir.

Dijital baskı, adından da anlaşılacağı gibi dijital ortamda hazırlanmakta, baskı işlemleri de gelişmiş makinelerle yapılmaktadır. Dijital baskı tekniği, hızlı sonuçlar elde edilmemsi açısından büyük avantaj sağlamaktadır. Reklam ve tanıtım sektörü için sayısız ayrıcalıklar sağlayan firmamızın baskı çözümleri, bilboard, tabela, stant gibi çok sayıda baskı uygulamaları sunmaktadır. Firmamızın sunduğu dijital baskı uygulaması ile basılan her ürün, yıllarca deforme olmadan durabilmektedir. Dolayısı ile basılan her ürünün yıllar sonra bile kullanılabilmektedir. Firmamızın sunduğu baskı uygulamaları ile yüksek çözünürlüğe sahip, uzun süre dayanabilen, üstün kaliteli sonuçlar elde edilmektedir.

 

error: Content is protected !!