Ahşap Ürün Standı

Ahşap Ürün Standı

Ahşap Ürün Standı

Ahşap Ürün Standı

Ahşap ürün standı, genellikle ürünün sunumu, tanıtımı ve satışının yapılacağı her alanda kullanılmaktadır. Diğer stantlara göre çok daha dayanıklı olan ahşap ürün stantları, metal stantlara göre çok daha hafif bir yapıya sahiptir. Ahşap stantlar, ayaklı broşürlüklerin yanı sıra X Banner gibi ürünlerle birlikte kullanılabilmektedir. Ahşap ürün stantları genel olarak perakende sektöründe kullanılmaktadır. Şık bir görüntünün yanı sıra dayanıklı bir yapıya sahip olan ahşap ürün stantları, tek taraflı, çift taraflı, masaüstü, askılı, orta alan gibi farklı modellerde üretilmektedir. Bu ürün çeşitliliğinde fiyatlar, kullanılan malzemenin türüne ve ürünün adedine göre farklılıklar göstermektedir. Ahşap stantlar hemen hemen her sektör tarafından kullanılmaktadır ve bu nedenle en fazla tercih edilen stantların başında gelmektedir.

Ahşap ürün standı, ihtiyaca göre farklı şekillerde tasarlanmaktadır. Bunların arasında olan raflı stant, belirlenen tasarım ve raf sayısına göre imal edilmektedir. Bu stantlar, tek yönlü ve çift yönlü olarak üretilmektedir. Bu raflar monte ya da demonte olarak tasarlanmaktadır. Raflı ahşap stantlar, ahşap stantlar arasında daha çok tercih edilmektedir. Ahşap stantlar, dijital baskıları çok daha şık göstermektedir. Şirketimiz, birbirinden farklı ahşap stant tasarımları gerçekleştirmektedir. Şirketimiz, projeye göre garklı ahşap kalınlığı ve ahşap türü kullanmaktadır. Ayrıca, MDF, MDF lam, sunta ve kontra gibi ürünlerle de üretim yapılmaktadır. Şirketimiz, her tür ahşap standı üretirken müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamakta, sorunlarına kalıcı çözümler yaratmaktadır.

Şirketimiz, tüm ahşap ürün standı çözümlerini sunmaktadır. Şirketimizin ürettiği masaüstü ahşap stant, benzer malzeme kullanılan stantlar içinde en az yer kaplayandır. Bu stantlar genel olarak kasa önlerinde, tezgah üstlerinde, bankolarda kullanılmaktadır. Üretimlerinde ise genel olarak ince malzeme kullanılmaktadır. Orta alan ahşap stantlar ise genel olarak mağaza, market ve alışveriş merkezlerde tercih edilmektedir. Herkesin kolayca ulaşabileceği şekilde yerleştirilen bu ahşap stantların üzerine genellikle çok sayıda ürün konulmaktadır. Şirketimiz, her tür ahşap ürün stantlarını uzman personeli ile imal etmektedir. Üretim öncesinde standın konulacağı yerde keşif yapan teknik destek ekibimiz, sonrasında bir proje çizmekte, çizilen proje de yine uzman teknisyenler tarafından üretilmektedir.

 

error: Content is protected !!