Akülü Ürün Standı

Akülü Ürün Standı

Akülü Ürün Standı

Akülü Ürün Standı

Akülü ürün standı, özel ürün tanıtımı denildiğinde en çok tercih edilen stant türüdür. Tasarımlarında yer alan akü sayesinde, tek bir dolum ile yaklaşık olarak bir ay boyunca ürün tanıtımını sorunsuz olarak gerçekleştirebilecek bu stantlar, diğer türlerine göre pek çok farklı özellikleri sayesinde tanıtımların vazgeçilmezi olmuşlardır. Firmamız tarafından üretilen ve İçerisinde yer alan akü sayesinde 360 derece dönebilme özelliğine sahip olan bu ürün tanıtım stantları, güçlü malzemeden üretilen sağlam motorları, hız ayarlama fonksiyonları ve uzun ömürlü aküleri sayesinde aradığınız dayanıklılığı ve kaliteyi size sunacaktır. Bu stant modelimizde, saat yönünde dönme veya saat yönünün tersine dönme gibi ayarlamaları yapabileceksiniz. Bu sayede, uygun ışıklandırmayla birlikte, tanımını yapmak istediğiniz ürünün tüm zarafetini ortaya koyabileceksiniz. Dilediğiniz an sabit durmaya ayarlayabilir, dilerseniz de dönüş ayarını ve hızını seçerek, bu tanıtım standını ürününüz için kullanabilirsiniz. Ayrıca, ince işçilikle ayarlanan stant dengesi sayesinde, üzerinde yer alan ürünün herhangi bir şekilde dengesinin bozulması veya düşmesi gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.

Firmamızın akülü ürün standı çözümleri, her boyutta ve her ağrılıktaki ürüne uygundur. 1 kilogramdan 100 kilograma kadar dilediğiniz her ürünü, bu stant üzerinde sergileyebilirsiniz. Firmamız tarafından üretilen bu standlar, teknolojik ürün tanıtımlarında da kullanılabileceği gibi, aynı zamanda fotoğrafçılar ve film prodüktörleri tarafından da tercih edilmektedirler. Kolayca birleştirilerek, kullanıma kolay hale getirilen akülü santlarımız, aynı zamanda kolaylıkla de-monte edilebilmekte ve bu sayede fuarlar gibi tanıtım etkinlikleri için, pratik bir ortam sağlamaktadır. Sentetik fiber metal kullanılarak üretilen bu standımızda, aynı zamanda dayanıklı alüminyum da kullanılmıştır.

Akülü ürün standı, sizlere yeni nesil ürün tanıtımı olanağı sunmaktadır. Bu modelin en güçlü yanı, saat yönünde dönebilir olması sayesinde müşterilerin dikkatini kolaylıkla cezbetmesidir. Bu sayede, özellikle de yeni çıkan bir ürün tanıtımı için bu stant tercih edilmişse, oldukça doğru bir tercih olacaktır. Akülü stant sayesinde, hem müşterilerinin ilgisi kolayca cezbedilebilecek hem de ürün tanıtımı için yenilikçi bir yöntem tercih edilerek bu alanda da firmanın adı güçlendirilecektir.

error: Content is protected !!