Alüminyum Tabelalar

Alüminyum Tabelalar

Alüminyum Tabelalar

Alüminyum Tabelalar

Alüminyum Tabelalar

Alüminyum tabelalar, neredeyse her işletme tarafından kullanılan, tanıtım amaçlı olarak tasarlanan görsellerdir. Bu tabelalar, müşterilerin talep ettiği ölçülerde, ışıksız ya da ışıklı olarak yapılmaktadır. Işıklı alüminyum tabelalarda zemin oyulmakta, arka kısma pleksiglas yapıştırma, kabartma pleksiglas kutu harf ya da krom kutu harf uygulaması yapılmaktadır.  Işıksız alüminyum tabela ise alüminyum zemin üzerine folyo kesim harf, dekota kesim harfin yanı sıra pleksiglas düz kesim ya da kutu harf, krom kutu harf ya da alüminyum kutu harf uygulanarak şekillendirilmektedir. Alüminyum tabelalar, CNC router cihazında arzu edilen ölçülerde kesilmektedir. Kesilen alüminyum levhanın kenarları bükülmekte, elektrostatik boya kullanılarak arzu edilen renklerde boyanmaktadır. Kullanılan boy, tabelanın hava şartlarına göre uzun süreli bir koruma sağlamaktadır.

Alüminyum tabelalar iki farklı modelde üretilmektedir. Bunlardan birincisi önden ışık yayan, pleksi malzeme kullanılarak tasarlanan modeldir. İkincisinde ise yalnızca alüminyum malzeme kullanılmaktadır. Işığı ise zemine doğru tabelanın arkı kısmından yaymaktadır. Bunlardan birincisi özel ayaklar kullanılarak monte edilirken ikincisi ise arzu edildiğinde zemine monte edilebilmektedir. Alüminyum tabela, folyo ile kaplanabilmektedir. Ancak ön yüzüne kabartma pleksi harflerin kullanılmasıyla da tasarlanabilmektedir. Arzu edildiğinde iç kısma yerleştirilen aydınlatma sistemiyle birlikte alüminyum tabela şık bir görüntüye sahip olabilmektedir. Alüminyum tabela tasarlanırken, ileride ortaya çıkabilecek sorunlara müdahale edebilmek için kapaklı bir mekanizma kullanılmalıdır. Tabelanın elektrostatik boyayla boyanması şarttır. Şirketimiz, her tür hava şartlarından etkilenmeyen elektrostatik boya kullanmaktadır.

Alüminyum tabelalar hazırlanırken levhanın kalınlığı, tabela büyüklüğüne göre değişmelidir. Bu tabelalar, ışıklı, ışıksız, giydirme, totem, kutu harfli, lambiri giydirmeli, led aydınlatmalı ile elektronik ve mekanik olarak tasarlanmaktadır. Firmamız, her tür ihtiyaca uygun alüminyum tabela üretimini yapmaktadır. Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamız, gelişmelerle ilgili personeline hizmet içi eğitim vermektedir. Böylece kusursuz hizmet verilmesi sağlanmaktadır. Alüminyum tabela, birçok avantaj sağlamaktadır. Öncelikle alüminyum kullanıldığı için uzun süreli kullanım imkanı bulunmaktadır. Alüminyum tabela, aydınlatma sistemi kullanıldığında çok daha görkemli bir görüntü kazanmaktadır. Bu sayede tabelalar. Çok uzaktan bile dikkat çekebilmektedir. Bu da şirketlerin tabeladan beklentilerini tam olarak karşılamaktadır.

error: Content is protected !!