Cut Out Standı

Cut Out Standı

Cut Out Standı

Cut Out Standı

Cut out hizmetinde sizlere en iyi sonuçları sunmayı amaçlayan firmamız, bu alanda deneyimli ve hızlı çözüm üreten ekipleri sayesinde tüm baskı işlemlerinize yenilikçi ve etkili sonuçlar sunmaktadır. Firmamız oldukça büyük boyutlarda, zincirlerde kullanılmak üzere farklı varyasyonlardaki tasarımlardan, tek bir markaya özel olarak tasarlanmış tasarımlara kadar oldukça geniş bir tasarım skalasında bu hizmeti vermektedir.

Kişiselleştirilmiş cut out tasarımları için uzun yıllardır en doğru adres olmasıyla tanınan firmamız, özel olarak geliştirilmiş karton üzerine bu baskıları gerçekleştirmektedir. Bunun yanı sıra PVC, köpük veya Correx gibi zeminlere de baskı yapabilmekteyiz. Bu baskılar asla önceden giydirilmemiş, siparişinize göre hazırlanmış ve bu süreç sonucunda baskısı yapılmış baskılardır. Firmamız sunduğu yenilikçi çözümleri ve son teknoloji baskı makineleri sayesinde dış mekan kullanımlarında dahi uzun ömürlü olabilen baskılar yapmaktadır. Dolayısıyla tarafımızdan sipariş ettiğiniz baskıları kısa süreli veya uzun süreli, sorunsuz bir biçimde kullanabileceksiniz. Firmamız, bu baskılar için arka ayaklar da tasarlamaktadır. Bu sayede dış veya iç mekanlarda ilgili baskının boy ayarı yapılması ve ayakta durması gerekiyorsa, kolaylıkla ayarlanabilir bir yapıda olan ayak tasarımı sayesinde kolaylıkla bu ayar yapılabilmekte ve her tür kullanım için baskınız ayarlanabilmektedir.

Cut out baskılarımızda skalamız oldukça geniştir. Çizgi film karakterleri, arabaları, popüler animasyon filmi karakterleri, ünlü binaların modellemeleri gibi pek çok farklı türde baskı yapılabilmektedir. Bu türdeki baskılar, tanıtımların vazgeçilmezleri olmuşlardır. Çünkü kolayca dikkat çekmekte ve son derece renkli yapıları sayesinde özellikle de çocukların ilgisini markanıza yöneltmektedir. Bu tür baskıları dilerseniz mağazalarda, dilerseniz de fuarlarda veya açık havadaki tanıtım etkinliklerinde kullanarak, markanızın  ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz. Firmamız, ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verebilecek türden baskı tasarımları yapma konusunda uzun yıllardan gelen bir tecrübeye ve bilgi birikimine sahiptir. Firmamızın bu alanda deneyimli personeli sayesinde bu türdeki tüm tasarım ve baskı siparişleriniz büyük bir titizlikle tasarlanır, son teknoloji ekipmanlar ve makineler kullanılarak baskıya hazır hale getirildikten sonra, baskı makinelerimizde basılarak sizlere teslim edilir. Ayrıca bu türdeki baskıların broşürler için de yapılabilmektedir. Firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

error: Content is protected !!