Dijital Folyo Baskı

Dijital Folyo Baskı

Dijital Folyo Baskı

Dijital Folyo Baskı

Dijital folyo baskı, arkası yapışkanlı, PVC esaslı malzeme ile yapılan baskı türüdür. Folyo baskı, bir yapıştırıcıya ya da farklı bir malzemeye gerek duymadığı için tercih edilmektedir. Dijital folyo baskılarla bina cephe giydirme, bina cephe kaplama, araç kaplama, araç giydirme, fuar reklam stantları, iç dekorasyon, iç mekan tasarımlar, vitrin reklamları ve Reklam sticker işlemleri gerçekleştirilmektedir. Dijital folyo baskıda folyo kesim, kumlu folyo, örtücü folyo, folyo baskı ve şeffaf folyo gibi alt kategoriler yer almaktadır. Kendinden yapışkanlı olan folyolar, belli bir oranda ışık geçirmektedir. Firmamız tarafından yapılan dijital folyo baskıların arasında olan şeffaf folyo baskı, adından da beli olduğu gibi folyonun şeffaf olanına yapılan baskı türüdür. Şeffaf folyoda kullanılan folyo şeffaftır. Kendinden yapışkanlı olan bu ürünle şık sonuçlar elde edilmektedir. Kaliteli çözümler sunan şeffaf folyo baskı, kaliteli bir reklam ürünü olarak nitelendirilmektedir.

Dijital folyo baskı çözümleri arasında firmamızın sunduğu baskı kalitesi, benzerlerinden yüksektir. En son gelişmiş teknolojilerle tasarlanan baskı makineleri ile hizmet veren firmamız, profesyonel personeli ile tüm folyo baskı işlemlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Folyo baskılar, farklı tekniklerle yapılmaktadır. Dijital folyo baskılarda kumlama baskı tekniği de vardır. Bu teknikte son derece şık bir görünüm elde edilmektedir. Genellikle dekoratif amaçla kullanılmakta olan bu baskı yönteminde materyallerin üzerine logo, görsel ya da yazılar basılabilmektedir. Baskı uygulanan ürünlerin pürüzsüz yüzeylere uygulanması mümkündür. Kumlama baskılar, ofis bölme sistemleri, cam yüzeyler, mağaza ve vitrin süslemeleri, şirket cam bölmeleri, cephe kaplama, kapı kaplama ve duş kabini kaplama işlemlerinde kullanılabilmektedir.

Dijital folyo baskı tekniği ile üretilen folyo baskı ile her tür mekanın konseptine uygun dekoratif görüntü elde edilebilmektedir. Baskı, firmamızdaki deneyimli ve donanımlı personel tarafından yapılmaktadır. Dijital folyo baskının en önemli özelliği, yüksek kalitede basılmasıdır. Folyo baskıda çizilmeye karşı önlem de alınmıştır. Folyo baskının üzeri, çizilmeye karşı laminasyonludur. Bu sayede folyo baskıların çok daha uzun ömürlü olması sağlanmaktadır. Firmamız, yenilenen teknolojisi ile tüm baskı işlemlerini güvenli ve kusursuz olarak yerine getirmektedir.

error: Content is protected !!