Dijital UV Baskı

Dijital UV Ba

Dijital UV Baskı

Dijital UV Baskı

Dijital UV baskı konusunda profesyonel çözümler sunan firmamız, dış cephe şartlarında son derece dayanıklı ve bir o kadar da uzun ömürlü olan uv baskılarınızı üstün hizmeti kalitesi ile tasarlamakta, üretmekte ve siz değerli müşterilerine teslim etmektedir. Firmamız, bu alanda yıllardan gelen tecrübesi ile tüm baskı çözümlerini en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. Bunu yaparken de kaliteden ve müşteri güvencesinden ödün vermemeyi kendisine ilke edinmiştir. Bu bağlamda, firmamızdan alacağınız baskı hizmetlerinde her daim kalite konusunda herhangi bir sıkıntı yaşanmayacağının garantisini sizlere sunmaktayız.

Dijital uv baskı türünün en güçlü yanı bir saniye içerisinde kuruyabilmesidir. Bu sayede dış cephe kullanımı için mükemmel bir çözüm sunmaktadır. Güneşe ekstra dayanıklı olan boyalar kullanılmasından ötürü, uzun yıllar dış ortamda kalmasına karşın, yapılmış olan baskının renklerinde herhangi bir solma gözlemlenmemektedir. Bu baskı türü tamamıyla doğa dostu olması ve hiçbir şekilde zehirli atığı doğaya salmaması gibi yönüyle de ön plana çıkmaktadır. Çeşitli kimyasal maddelere de oldukça dayanıklı olan bu baskı türü, aynı zamanda baskıların en büyük problemli olan suya karşı da dirençlidir. Bunun yanı sıra darbeye, çizilmeye ve kazınmaya karşı da güçlü olan bu baskı türü, dış mekanlar için biçilmiş kaftandır. Firmamızın son teknolojili baskı makineleri sayesinde 0,22 mm ile 10 cm arasındaki tüm kalınlıklarda ve boyutlarda yumuşak veya sert opsiyonlu olacak biçimde pek çok baskı yapılabilmektedir. Bu baskı türü ile sizlere birbirinden kaliteli ışıklı tabelalar üretebilmekteyiz. Diğer bir yandan görme engelliler için özel kabartmalı fonta sahip tabelalar da yapılabilmektedir. Ayrıca, doğrudan malzeme üzerine baskı gerçekleştirilebiliyor olması sebebiyle, sıva gibi masraflar da ortadan kalkmaktadır.

Dijitaluv baskı, yüksek dpi çözünürlükte güçlü ve keskin baskılar yapılmasına olanak sağlamaktadır. Dalgalı yüzeylere sorunsuz baskı gerçekleştirilebilen bu teknolojide aynı zamanda yumuşak malzemelere de kusursuz bir hassasiyet ile baskı yapmaktayız. Dolayısıyla, yüksek kalitede uv baskı ile yapılmış bir tabelaya sahip olmak istiyorsanız, firmamız ile iletişime geçebilir ve alanında son derece deneyimli personelimizin sizlere detaylı, şık, kaliteli ve uzun ömürlü bir tabela tasarlamasını sağalyabilirsiniz.

 

 

 

 

error: Content is protected !!