Dijital Vinil Baskı

Dijital Vinil Baskı

Dijital Vinil Baskı

Dijital Vinil Baskı

Dijital vinil baskı, branda baskı olarak da adlandırılabilen bir baskı çeşididir. Vinil, PVC tabanlı bir üründür. Dijital baskı sektörü bu denli gelişmeden önce firmalar branda üzerinde yazılar ekleyerek bu brandaları afiş olarak kullanmışlardır. Ancak günümüzde ise dijital olarak gerçekleştirilen vinil baskı, özellikle de reklam sektörünün bir vazgeçilmezi konumuna gelmiştir. Firmamız, bu baskı hizmetini sizlere en iyi ve en uygun fiyatlı olarak sunmaktadır. Baskısının gerçekleştirilmesini istediğiniz şeylerin tasarımını büyük bir titizlikle gerçekleştirerek, ardından son teknoloji cihazlarımızla bu baskı işlemini en hızlı şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Dijital vinil baskı, gerek sağlamlığı gerekse de uygun fiyatlı olması nedeniyle müşteriler tarafından firmamızın en çok tercih edilen baskı türü olmuştur. Özellikle de dayanıklı yapıda olmaları sebebiyle açık havada yapılan reklam organizasyonlarının vazgeçilmezi olan vinil baskılar, bugün dışarıda dolaşırken defalarca rastladığımız bir baskı çeşididir. Çeşitli afişler, bayraklar tabelalar ve bina giydirme gibi oldukça geniş bir kullanım yelpazesi olan bu baskı türü, firmamızda ince ayrıntılar göz edilerek yapılmaktadır. Bunun yanı sıra vinil poster hizmeti de sunan firmamız, poster isteklerinizi en iyi şekilde yerine getirmektedir. Bunun yanı sıra vinil germe hizmeti de sunmaktayız. Vinil germe özellikle açık hava tanıtımlarında sıklıkla başvurulan bir yöntemdir. Işıklı veya ışıksız tabelalar, cephe giydirme işlemleri, yol panoları ve totemlerde vinil germe yöntemi sıklıkla kullanılmaktadır. Firmamız tarafından sunulan bu baskı hizmetinin çeşitli varyasyonları bulunmaktadır. Işıksız, ışıklı, lamine, dökme, parlak ve mat gibi türler bulunmaktadır. Firmamız ile iletişime geçerek, hangi varyasyonun sizin için uygun olduğu hususunda bilgi alabilirsiniz.

Dijital vinil baskı hizmetinin başarıyla tamamlanması, basılacak olan tasarımın da ince bir biçimde tasarlanmasından geçmektedir. Dolayısıyla baskı hizmetini alacağınız firmanın, tasarım yönünün de iyi olması gerekmektedir. Bu alanda firmamız, yaratıcı ve şık tasarımları son teknoloji baskı makineleri ile hayata geçirmekte ve tüm reklam, afiş, tanıtım, tabela gibi çeşitli alanlarda kullanılacak olan baskıların etkili bir görselliğe ve yüksek kaliteye sahip olmasını sağlamaktadır. Dilediğiniz boyutlarda ve dilediğiniz renklerde vinil baskılar yapmak mümkündür.

error: Content is protected !!