Dijital Folyo Baskes

Dijital Folyo Baskes

Dijital Folyo Baskes

Dijital Folyo Baskes

Dijital folyo baskes hizmetimiz ile tüm baskı ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunuyoruz. Baskes hizmetimiz sayesinde baskı makineleri kullanılarak üretilen ürünlerin, optik okuyuculu veya baskı makinesi yardımıyla ürünün etrafında kalan fazlalıkların atılarak, başka bir deyişle dekupe edilerek kesilme işlemini, son teknoloji cihazlarımızla en hızlı ve uygun fiyatlı biçimde sizlere sunmaktayız.

Baskes yöntemi, boyutu küçük olan, etiket tarzı ürünlerde kullanıldığı gibi büyük ölçülü ürünlerde de rahatlıkla kullanılabilmektedir. Baskes yönteminin kullanım alanı bir hayli geniştir, dolayısıyla bu yöntemin kullanım alanını sınırlamak doğru olmayacaktır. Bu işlemin detaylarından bahsetmek gerekirse, tasarım aşaması sonlandıktan sonra bu tasarımın baskı makinesine gönderilmesi ile baskı işlemine başlanmış olur. Eğer bu makinenin baskes özelliği bulunuyorsa, dijital folyo baskes yöntemi sayesinde kesim işlemini de gerçekleştirerek ürünü çıkartacaktır. Firmamıza, baskes yönteminde milimetrik hassaslıkta işler ortaya koymaktadır. Bu baskı türünde her tür mürekkep kullanılabilmektedir. Kullanılan baskı ürününün folyo olmasından dolayı, kullanılacak mürekkebin herhangi bir önemi bulunmamaktadır. Dekorasyon, tanıtım ve reklamcılık gibi alanlarda oldukça geniş bir kullanım oranına sahip olan PVC benzeri yapıda olan folyo, istenilen her tür şekilde, rakamda veya desende tasarlanıp, kesilebilmektedirler. Baskes hizmeti sayesinde telefon kapları, notebook kapakları gibi farklı kullanım amaçları için, farklı biçimlerde folyo baskılar üretilebilmektedir.

Dijital folyo baskes ürünleri oldukça dayanıklı ürünlerdir. Dış mekanda kullanıldıkları taktirde ekstra bir korunma önlemine ihtiyaç duymamaktadırlar. Çünkü folyo, PVC benzeri güçlü bir yapıda olmasından dolayı dış mekanlarda rüzgar, yağmur ve kar gibi olumsuz etmenlerden etkilenmemektedir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta, firmamız folyo baskı yapılırken, laminasyon çekilmesini tavsiye etmektedir. Bu sayede folyo baskının dayanıklılığı büyük ölçüde artırılabilmektedir. Bazı durumlarda ise baskı işleminde su kullanılmasından dolayı laminasyon otomatik olarak çekilmektedir. Baskes ürününüzü hem iç hem de dış mekanda dilediğiniz şekilde kullanabilmeniz de mümkündür. Firmamız tarafından ince detaylar serpiştirilerek tasarlanmış baskı tasarımlarınız, son teknoloji baskı makinelerimizde basıldıktan sonra, optik okuyuculu kesim makinelerimizde milimetrelik hesaplar yapılarak kesilerek sizlere yüksek kaliteli ve ince işçilikli ürünler sunuyoruz.

error: Content is protected !!