Laser Pleksiglas Kesim

Laser Pleksiglas Kesim

Laser Pleksiglas Kesim

Laser Pleksiglas Kesim

Laser Pleksiglas Kesim

Laser pleksiglas kesim hizmeti ile ön plana çıkan firmamız, lazer kesim ile ilgili tüm ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde cevap vermeyi hedeflemektedir. Bu alanda oldukça deneyimli personelimiz sayesinde ve kurumsal hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden hareket etmeyi kendine görev edinmiş firmamız, çözüm odaklı, pratik düşünebilen ve yüksek iş ahlakına sahip personeli sayesinde tüm kesim işlemlerinize en uygun ve en hızlı çözümleri sunmayı her daim kendine amaç olarak görmüştür. Yenilikçi ve araştırmacı ekibimiz, laser kesim işlemlerinizi zamanında teslimat garantisi ile gerçekleştirmektedir. Bu bağlamda firmamız, son teknoloji kesim makineleri ile hizmet vermekte olup sizlere her daim en üst kaliteyi sunmayı amaçlamaktadır.

Laser pleksiglas kesim tüm pleksi levha çeşitleri üzerinde gerçekleştirilebilmektedir. Transparan, renkli, fosforlu, akrilik, lümen ve simli gibi çeşitli pleksi türleri ile kusursuz çalışmalar gerçekleştirilebilmektedir. Döküm tekniği ile üretilen ve kalınlığı 2mm ile 40 mm arasında değişen bu madde cama kıyasla gelen darbelere karşı yaklaşık 6 kat daha dayanıklı olmasıyla dikkat çeker. Pleksiglas ile üretilen levhaların kullanım alanı oldukça geniştir. Firmamız tarafından laser kesim ile oluşturulan bu pleksi levhaları reklam ve isim yazılı tabelalarda, aydınlatma ürünlerinde, dekoratif amaçlı iç ve dış mekan ürünlerinde, evlerde veya bürolarda kullanılacak mobilyalarda, sehpa veya masaların ayak kısımlarında, mutfak ve banyoda kullanılacak olan aksesuarlarda ve antika teşhir amaçlı olarak üretilen ünitelerde bu madde kullanılmaktadır.

Firmamız tarafından sizlere sunulmakta olan laser pleksiglas kesim ürünleri, UV ışınlarına karşı son derece dirençli olmaları sebebiyle dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra kimyasallara karşı direnci yüksek olması sebebiyle, endüstriyel ürünlerde de rahatlıkla pleksi kesim ürünler kullanılabilmektedir. 70 derece sıcaklığa kadar dayanabilen bu tür levhalar, kusursuz saydamlıkları ve kolay işlenebilir olmaları sebebiyle firmamızın en çok talep edilen hizmetleri arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra, ışık geçirgenliğinin yüksek olması nedeniyle dış mekanlarda en çok tercih edilen maddelerden bir tanesi olan pleksi glas’ı yüksek teknolojili laser makinelerimizde kusursuz bir işçilik ile keserek, sizlere dilediğiniz boyutlarda ve hassasiyette ürünler sunmaktayız.

 

 

error: Content is protected !!