Metal Ürün Standı

Metal Ürün Standı

Metal Ürün Standı

Metal Ürün Standı

Metal ürün standı, mağaza dekorasyon işlemlerinde kullanılan, ürünlerin göze kolay görülmesini sağlayan ve bu sayede ürün satışına destek olan tanıtım standıdır. Stant tasarlanırken malzemenin birinci sınıf kullanılması gereklidir. Bunun yanı sıra standı üretecek olan personelin uzman, firmanın teknik altyapısının ise güçlü olması gereklidir. Firmamız, yenilikçi tasarımlarla hatasız üretimi birbirine harmanlayarak müşterilerine hem yüksek kaliteli hem de estetik ürün stantlarını üretmektedir. Firmamız, metal ürün standını tasarlarken metal sektöründe kalitesi ile öne çıkmış firmaların ürünlerini kullanmaktadır. Mağaza ve market stantları imalatında estetikle modernizasyonu göz ardı etmeyen şirketimiz, tasarladığı tüm ürünlerinin görsel kısımlarında özel bir kaynak işlemi uygulamaktadır. Bu sayede stantlarda göze hoş gelmeyen herhangi bir bölüm bulunmamaktadır. Şirketimizin ürettiği tüm metal stantlar kusursuz bir görüntüye sahiptir.

Alanında uzmanlaşmış personeli ile hizmet veren şirketimiz, tasarladığı metal ürün stantlarını krom kaplama yapan firmalara göndermektedir. Buralara gönderilen stantlar, kullanılan metal ve stant boyutlarına göre 15 ila 20 mikron kalınlığında kromla kaplanmaktadır. Şirket olarak metal ürün standı üretiminde kaliteli hammadde kullanmakta, hatasız imalat gerçekleştirmekteyiz. Stantların kurulumu için de müşterilerimize çözüm üretmekteyiz. Tasarım ağırlıklı imalat gerçekleştiren firmamız, fabrikasyon üretim yapmamaktadır. Bu nedenle tüm stantlar arzu edilen ölçülerde ve boyutlarla yapılmaktadır. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet veren firmamız, her isteğe göre farklı stant üretimi gerçekleştirmektedir. Mağaza ve market gibi işletmelerin yanı sıra daha küçük ölçekli işletmelere de hizmet veren firmamız, projelendirme aşamasında da çözüm sunmaktadır. Standın kurulacağı yere giden uzman personelimiz, müşterilerinin beklentilerine göre hem uygun hem de estetik çözümleri hayata geçirmektedir. Projelendirme yapılırken tasarım öncelikle kağıt üzerinde hazırlanmakta, ardından bilgisayara yüklenmektedir.

Şirketimizde görev yapan tasarım ekibi, müşteri temsilcisinin belirttiği müşteri beklentilerine bağlı kalmakta, üç boyutlu ve birden fazla seçenekli tasarım hazırlayarak müşteriye sunmaktadır. Burada aslolan müşterinin vereceği karardır. Gerek metal ürün standı gerekse diğer stantlar tasarlanırken mutlaka müşterinin istek ve beklentileri göz önünde bulundurulmaktadır. Ancak şirketimiz, bazı durumlarda yönlendirme yapabilmekte, en doğru kararın verilmesine yardımcı olabilmektedir.

 

error: Content is protected !!