Ödül Kupası

Ödül Kupası

Ödül Kupası

Ödül Kupası

Ödül kupası standı, sergilenmek istenen kupalar için son derece şık bir ortam sunmaktadır. Ofislerde, mağazalarda veya okul gibi iç mekanlarda, ödül kupalarının sergilenmesi için pratik ve aynı zamanda zarif bir ortam sunan bu tür stant modelleri, farklı boyutlarda üretilerek, ister tek bir kupanın, istenirse de birden fazla kupanın sergilenmesine olanak sağlamaktadır. Firmamız tarafından isteğe özel olarak tasarlanan bu stantlar, farklı renk ve tasarım kombinasyonu sunabilmekte ve bu sayede, standın kullanılacağı ortam neresi olursa olsun, o ortama uygun bir görüntü oluşturabilmektedir.

Ödül kupası stantları, farklı renk ve boyutlarda tasarlanabilmektedir. Bu stant tasarımlarında önemli nokta kaç adet kupanın stant üzerinde sergilenmek istendiğidir. Bu bilgiler firmamıza sağlandığı taktirde, çeşitli tasarım elementlerini ince işçilikle birleştirerek, kupalarınız için en şık ve en yenilikçi standı sizlere sunmaktayız. Bu sayede, başarılarınızın birer simgesi olan ödül kupalarınızı dilediğiniz gibi sergileyebileceksiniz. Bu tür stantlar istenen her ortama uygun şekilde dizayn edilebilmektedir. Ödül kupalarının yer aldığı stantlara genellikle okul gibi farklı spor branşlarına katılımların olduğu ve buna bağlı olarak da çok sayıda kupanın elde edildiği kurumlarda rastlamaktayız. Bu tür kurumlar için, yerden yüksek ve raflı bir yapıya sahip, dayanıklı malzemeler kullanılarak ürettiğimiz stantları tavsiye etmekteyiz. Ayrıca, kişisel olarak çeşitli branşlarda elde edilmiş başarılarınıza ithafen kazandığınız kupalarınızı evinizde veya ofisinizde sergilemek isterseniz de, kupa sayısına bağlı olarak bir veya iki rafa sahip, en çok beş farklı kupayı sergileyebileceğiniz kupa standımızı tercih edebilirsiniz.

Firmamızın tasarlamış olduğu ödül kupası stantları büyük yapıda olabileceği gibi bir ya da iki farklı kupayı sergilemenize olanak sağlayacak şekilde, masa üstü diye tabir edilen türde modellerimiz de mevcuttur. Bu sayede, sergilemek istediğiniz kupa sayısı fark etmeksizin kupalarınızı etkili bir biçimde sergileyebilirsiniz. Ayrıca, ödül kupanızın üst kısımda yer aldığı, alt kısmında ise madalyaları asabileceğiniz, duvara monte olabilen modellerimiz de mevcuttur. Bu sayede, sergilemek istediğiniz tek bir kupayı ve birden fazla madalyayı oldukça şık bir şekilde, evinizin veya ofisinizin bir dekor elementi olarak kullanarak sergilemeniz mümkün olabilecektir.

error: Content is protected !!