Örümcek – Rollup – Cutout

Örümcek – Rollup – Cutout

Örümcek - Rollup – Cutout

Örümcek – Rollup – Cutout

Örümcek – rollup – cutout stant hizmetlerimiz ile firmanızın ihtiyaç duyduğu farklı türlerdeki stantlarda en yüksek kaliteyi sizlere sunuyoruz. Firmamız tarafından tasarlanan bu stantları fuarlar, çeşitli etkinler gibi durumlarda kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda mağazalarınızı çeşitlendirmek için de dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Örümcek – rollup – cutout türü stantlar arasında yer alan örümcek türü stantlar, kurulumları kolay, sert enjeksiyon parçalar ve alüminyum profilden üretilen bir stant çeşididir. Çantası ile birlikte gelmesi dolayısıyla her tür etkinlikte, kurulumu kolay olması sebebiyle, rahatlıkla kullanılabilecek bir stant türüdür. Çantasının tekerlekli yapısı sayesinde taşınması oldukça kolay olan bu stant çeşidi, araçlara da kolaylıkla sığabilecek yapıda üretilmektedir. Firmamız tarafından tasarlanan örümcek biçimindeki stantlar, modern tasarımları sayesinde görsel olarak zenginlik sunmaktadırlar. Yapılarının örümcek ağını andırması sebebiyle bu şekilde isimlendirilmişlerdir. Tarafımızdan üretilen bu türdeki stantlar tek kullanım için değil, birden fazla kullanım için üretilmekte ve dolayısıyla uzun ömürlü olmaktadır. Firmamız örümcek standı baskılı veya baskısız olarak üretmekte bu sayede istenildiği taktirde baskı hizmeti de sunarak standın farklı etkinliklerde kullanılması için uygun hale getirmektedir. Rollup türündeki stantlarımız ise reklamcılık için vazgeçilmez olarak görülen reklamcılık malzemeleri arasında gelmektedir. Tanıtım, sunum ve fuar organizasyonlarında sıkça karşılaşılan bu tarzdaki stantlar, özel tasarlanmış çantası ile kolaylıkla taşınabilen; hafif, şık ve kullanışlı yapıdadır. Bu stantların üzerine dijital olarak baskı yapılarak teslim edilmektedir. 85x200cm, 100x200cm, 120x200cm, 150x200cm gibi farklı ölçülerde rollup stant üretimi yapmaktayız.

Örümcek – rollup – cutout türündeki stantlardan bir diğeri olan cutout stantlar ise reklamcılık sektörünün vazgeçilmezlerinden bir diğeridir. Dayanıklı PVC, köpük veya Cortex ile ürettiğimiz bu cutout stantlar, siparişinize göre hazırlanmakta ve sizlere teslim edilmektedir. Bu türdeki stantlarda çizgi film karakterleri, çeşitli ünlü mekanlar gibi baskılar yapılarak, tanıtım etkinliklerinde markanızın tanıtımını en etkili şekilde yapabilme şansını sizlere sunmaktayız. Bu şekilde tasarlanmış stantlar özellikle miniklerin dikkatini çekmesi dolayısıyla, çizgi film karakteri baskısı yapılmış biçimde üretilen cutout stant taleplerimiz yüksek olmaktadır. Firmamız ile iletişime geçerek, bu üç türdeki stantlar için en iyi çözümü alabilirsiniz.

error: Content is protected !!