Gözlük Standı

Gözlük Standı

Gözlük Standı

Gözlük Standı

Gözlük standı, gerek güneş gözlüklerinin gerekse numaralı gözlüklerin çerçevelerinin sergilendiği, gözlük sektöründe hizmet veren işletmelerin vazgeçemediği önemli tanıtım araçlarından biridir. Gözlük stantlarının kaliteli olarak tasarlanması gereklidir. Gözlük stantlarının uzun ömürlü bir kullanıma sahip olması önemlidir. Bu stantlar gözlük satış firmalarının en önemli aksesuarıdır. Gözlükler günümüzde her mevsimde kullanılmaktadır. Gözlüklerin satışı için de en önemli yol, gözlük standıdır. Gözlük stantları, fazla sayıda gözlük alma kapasitesine sahiptir ve onlarca farklı modelin tek bir alanda sergilenebilmesini sağlamaktadır. Bu da satışların artması için önemli bir ayrıntıdır. Şirketimiz yıllardır gözlük stantları imalatını gerçekleştirmektedir. Kurduğumuz gözlük stantları genellikle aynalı ve ışıklandırmayı olmaktadır. Fazla sayıda göz olan bu stantlarda müşteriler çok fazla gözlüğe aynı anda bakabilmektedir.

Şirketimiz, uzman personeli ile gözlük standı ile ilgili tüm beklentileri karşılamaktadır. Yıllardır teşhir standı konusunda hizmet veren şirketimiz, her sektördeki firmalara destek vermektedir. Gözlük stantları ile ilgili detaylı bilgi almak için şirketimizin müşteri hizmetleri birimi ile iletişime geçmek yeterlidir. Konusunda uzman olan müşteri temsilcilerimiz, gerekli bilgileri tam olarak almakta ve uzman personelimize iletmektedir. Ancak telefonda fiyat verilmesi mümkün değildir. Çünkü gözlük stantlarının fiyatları, kullanılan malzemeye ve ebatlara göre değişkenlik göstermektedir. En kesin fiyat, keşif yapıldıktan sonra verilmektedir. Ürettiğimiz gözlük stantları arasında raf şeklinde sabit stantlar olduğu gibi kendi çevresinde dönen stantlar da yer almaktadır. Tasarımın nasıl olacağına karar verecek olan da müşterinin kendisidir ancak uzman personelimiz gerekli önerilerde bulunmakta, yol gösterici olmaktadır.

Gözlük stantları, gözlüklerin en doğru bir şekilde müşterilere sunulmazını sağlamaktadır. Stantların kurulumu, uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır. 360 derecelik bir açı ile dönebilen gözlük standı imalatımız da vardır ve stantlar yıllarca sorun çıkarmadan çalışmaya devam etmektedir. Gözlüm stantlarımız garanti belgelidir ve kullanılan malzeme gerek Avrupa Birliği standartlarına, gerekse TSE kalitesine uygundur. Kullanılan malzemeler çevreyle ve insanla dost malzemelerdir. Stantların üzerinde arzu edildiğinde markanın adının da yazılması söz konusudur. Ürünlerimiz arasında normal ışıklı, led ışıklı ve ayaklı gözlük stantları da yer almaktadır.

 

 

error: Content is protected !!