Özel Ürün Standı

Özel Ürün Standı

Özel Ürün Standı

Özel Ürün Standı

Özel ürün standı, sektörlere göre özel olarak tasarlanan stantlardır. Bunlar;  kademeli teşhir standı, takı standı,  broşürlük, tabak teşhir standı gibi stantlardır. Marka imajına, ürüne, firmanın konseptine, standın konulacağı yere göre özel olarak tasarlanan özel ürün stantları, satışların artmasına yardımcı olmakta, ayrıca marka imajını da en doğru bir şekilde sergilenmesini sağlamaktadır. Şirketimiz, metal stant, ahşap stant, pleksi stant, karton stant, vakum stant ve enjeksiyon stant gibi farklı malzemelerde özel stantlar tasarlamaktadır. Şirketimizin imal ettiği özel ürün stantları arasında asılır stantlar, ayaklı stantlar, çapraz sergileme stantları, enjeksiyon stantlar, havuz stantlar, kozmetik stantlar, masaüstü stantlar, park stantlar ve raf tepsileri bulunmaktadır.

Şirketimizin imal ettiği özel ürün standı arasında yer alan asılır stantlar, asalak stant olarak da adlandırılmaktadır. Bu stantlar marketlerde; kasa önleri ve ürün reyonları gibi yerlerde kullanılmaktadır. Tanıtımı yapılacak ürüne göre de enjeksiyon, vakum, metal, ahşaptan imal edilebilmektedir. Askı stantları satışların artmasını sağladığı gibi mekandan tasarruf elde edilmesini de sağlamaktadır. Özel tasarım stantların arasındaki ayaklı stantlar ise özellikle sergilenmesi istenilen ürüne ve yerin boyutlarına göre özel olarak tasarlanmaktadır. Çapraz sergileme stantları ise ürünü sergilerken satışların artırılmasını sağlayan stant türleri arasındadır. Ürün çapraz olarak sergilenmektedir. Genellikle süpermarketlerde, alışveriş marketlerinde ve mağazalarda tercih edilmektedir. Enjeksiyon stantlar; PP malzeme ve PS malzeme ile imal edilmektedir. Genel olarak üretim yapılması için beli bir adet üstü olmalıdır. İmal edilen örnek müşteri tarafından onaylandıktan sonra seri üretimi yapılmaktadır.

Tasarladığımız bir başka özel ürün standı; havuz standıdır. Bunlar orta stant olara da bilinmektedir. Genel olarak süpermarket ve mağazalar tarafından tercih edilmektedir. Bu standın içine çok fazla sayıda ürünün konulması mümkündür. Genel olarak kozmetik, gıda ve ilaç sektörlerinde kullanılmaktadır. Kozmetik stantlar ise firmamız tarafından kozmetik sektörüne yönelik olarak tasarlanan stantlardır. Özel olarak tek parça şeklinde imal edilmektedir. Genel olarak yapımında pleksi ya da ahşaptan kullanılmaktadır. Masaüstü stantlar da ürünün masa ya da tezgah üstünde sergilenmesi için imal edilmektedir. Bu stantlar, mağazalar, akaryakıt istasyonları, büfeler, restoranlarda ve alışveriş merkezleri tarafından tercih edilmektedir. Park stantlar dış mekan için üretilirken raf tepsileri küçük boyutlardaki ürünlerin teşhiri için imal edilmektedir.

 

error: Content is protected !!