Pleksiglas Tabelalar

Pleksiglas Tabelalar

Pleksiglas Tabelalar

Pleksiglas Tabelalar

Pleksiglas tabelalar ile mağazalarınıza renk katabileceksiniz. Akrilik cam yapısına sahip olan başka bir deyişle saydam plastik olan bu tarzda üretilen tabelalar, cama kıyasla daha hafif ve darbelere karşı çok daha dayanıklı olmasıyla dikkat çekmektedir. Firmamızın bu türdeki tabelaları, saydam ya da yarı saydam biçiminde üretilebilmekte ve pek çok farklı renk çeşidi ile sizlere sunulmaktadır. Firmamızın tasarım ekibi tarafından tasarlanan, markanızın özenle öne çıkarıldığı bir tabela ile müşterilerinizin dikkatini çekmeniz oldukça kolay olacaktır. Firmamıza vereceğiniz tabela siparişleri, uzman ve yenilikçi tasarım ekibimiz tarafından tasarlandıktan sonra, son teknoloji makineler ile gerçeğe dönüştürülerek, teslime hazır hale getirilmektedir.

Firmamız tarafından üretilen pleksiglas tabelalar isteğe bağlı olarak ışıklı veya ışıksız, mat ya da parlak olacak şekilde üretilebilmektedir. Bu sayede kullanım yerine en uygun tabela üretimi gerçekleştirilebilmektedir. Kolay işlenebilir yapıları ve şık tasarımlara ev sahipliği konusunda son derece elverişli olmaları nedeniyle öne çıkan bu türdeki tabelalar, iş yeri ofis ve mağazalarınız için stil sahibi, oldukça fonksiyonel ve yenilikçi bir görünüm kazandıracaktır. Firmamız ihtiyacınız doğrultusunda markanıza özel görseller, renkler, harfler ve logolar ve biçimlerde tabelalar tasarlayarak, rakiplerinizin arasından sıyrılmanıza elverişli ortam sağlamaktadır. Tarafımızdan tasarlanan tabelaların en önemli yanı, birden fazla tabelanın bulunduğu, mağazaların iç içe olduğu yerlerde veya mağazaların yol kenarı gibi çok sayıda aracın ve insanın hızlıca geçtiği yerlerde kolaylıkla fark edilebilecek ışıklandırmaya ve tasarıma sahip olmasıdır. Bu sebeple de markanızın için tabela tasarlattırırken alanında uzman firmalara güvenmeniz gerekmektedir. Firmamız bu alanda yaptığı yüzlerce çalışmadan elde ettiği deneyim ile markanıza en uygun, en dikkat çekici ve en önemlisi uzun ömürlü bir tabela tasarlayarak, markanızı sonraki noktaya taşımanıza olanak sağlayacaktır.

Tarafımızdan tasarlanan pleksiglas tabelalar, farklı boyutlarda, kalınlıklarda ve şekillerde üretilebilmektedir. Dolasıyla marka logonuzun büyüklüğü, tabela için ayarlanmış alanın boyutu gibi şeyleri dert etmenize gerek kalmamaktadır. Tek yapmanız gereken, bu türde bir tabelaya sahip olmak için firmamız ile iletişime geçmek ve uzman ellerin, sizin için en şık ve en etkili tabelayı tasarlamasını sağlamaktır.

error: Content is protected !!