Pleksiglas (Akrilik) Ürün Standı

Pleksiglas (Akrilik) Ürün Standı

Pleksiglas (Akrilik) Ürün Standı

Pleksiglas (Akrilik) Ürün Standı

Pleksiglas (akrilik) ürün standı, genellikle teşhir salonlarında ve ofislerde, ürülerin broşür ve kataloglarının sunumu için kullanılmaktadır. Akrilik, kırılmaz malzemeden imal edilmiştir. Bu ürün stantında kullanılan malzeme de pleksiglas akriliktir. Genellikle ayak profilleri de gümüş eloksal kaplama ile kaplanmıştır ve bu kaplamalar ve alüminyumdan imal edilmiştir. Alüminyum metal kaplama renklidir ve dayanıklıdır. Şirketimiz tarafından imal edilen pleksiglas (akrilik) ürün stantları, Avrupa Birliği ve Trük Standartları Enstitüsü standartlarına uygundur. Bu stantlardaki birbirinden farklı renk, boyut ve kalınlıklardaki tüm istekleriniz için müşteri hizmetleri birimimiz ile irtibata geçmeniz yeterli olmaktadır. Pleksiglas (akrilik) ürün standının her tür tanıtım işlerinde kullanılma özelliği vardır. Dayanıklı bir yapıya sahip olan bu stant, kamu kurum ve kurumların yanı sıra ofislerde, mağazalarda, alışveriş merkezlerinde ürün tanıtımları için kullanılmaktadır.

Pleksiglasın kısaltılmışı pleksidir. Akrilik; makro bileşiklerin ısı, ışık ve farklı elemanlarda işlenmesi neticesinde meydana getirilen yüksek kozmetik ve optik görüntüye sahip olan malzemelere denilmektedir. Pleksiglas, akrilik malzemeyi ilk olarak imal eden firmanın verdiği isimdir. Yani markadır. Zamanla pleksiglas ismi malzemenin adı olmuştur. Ayrıca ve pleksi olarak da kısaltılmıştır. Pleksi, son derece kırılgan ve kolaylıkla çizilebilen malzemedir. Yumuşayıp şekil verilebilmesi için malzemenin ısıl işlem görmesi gereklidir. Pleksi, ısı tabancası ya da fırında ısıtılarak bükülebilmekte, şekil verilebilmekte ya da kaba dökülebilmektedir. Pleksi lazerle kesilebilmektedir. Pleksi, CNC kesicilerle kesilerek pleksiglas (akrilik) ürün standı üretimi için hazır hale getirilebilmektedir.

Pleksi malzemenin hem kesitinin dikine ve kesiti boyunca ışık geçirgenliği fazladır. Bu nedenle pleksiglas (akrilik) ürün standı üretimi için uygundur. Şirketimiz, pleksiglas (akrilik) ürün stantlarını kusursuz ve garantili bir şekilde üretmektedir. Müşterisinin her tür stant ihtiyacını karşılayan şirketimiz, kaliteli hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile en uygun ürünler tasarlamaktadır. Ancak yine de pleksinin maliyeti yüksek bir malzeme olduğu unutulmamalıdır. Aynı zamanda işçilik süreleri de diğer malzemelerle tasarlanan stantlara göre daha fazladır. pleksiglas ürün standı fiyatlarının belirlenmesinde kullanılan malzeme, standın teknik özellikleri, malzemenin kalınlığı gibi etkenler etkili olmaktadır.

error: Content is protected !!