Masaüstü Teşhir Stantı

Masaüstü Teşhir Stantı

Masaüstü Teşhir Stantı

Masaüstü Teşhir Stantı

 Masaüstü teşhir stantı mağazalarda genellikle karşımıza çıkan bir stant çeşididir. Kompakt bir yapıda olmaları, her renk ve tasarım biçiminde kolaylıkla üretilebilmeleri ve en önemlisi uygun fiyatlı olması bu tür teşhir stantlarının ön plana çıkmasını sağlamaktadır. Bu tür stantlar, oldukça az yer kaplamaları sebebiyle genellikle mağazalarda karşımıza çıkmaktadırlar. Bu tür kompakt yapıdaki ürün teşhir stantları sayesinde, birden fazla ürünü şık bir biçimde teşhir edebileceksiniz.

Masaüstü teşhir stantı, mağazaların yanı sıra fuarlarda da tercih edilmektedir. Yakın zamanda bir fuara katılacaksanız ve sizden fuar alanınızın projesi talep edilmişse, bu projede yer alacak teşhir stantları hususunda firmamızdan destek alabilirsiniz. Firmamıza fuar alanınızın ebatlarını ve kaç farklı ürünün teşhir edileceği gibi bilgileri ileterek, size en uygun küçük boyutlu teşhir standının üretilmesini sağlayabilirsiniz. Bu tür stantlar genellikle küçük boyutlu ürünlerin sergilenmesi için kullanılmaktadır. Kalem, pil, ampul gibi ürünler, bu tür stantlarda sergilenen başlıca ürünler arasında gelmektedir. Bu yapıdaki stantların yaygın olarak karşımıza çıkmasının en büyük sebebi kolay kurulabilir ve taşınabilir olmalarıdır. Bu sayede mağazanızda yapacağınız küçük dizayn değişikliklerinde, sıfırdan bir teşhir standı tasarımına ihtiyacınız olmayacak, firmamız tarafından size sunulan masaüstü boyutlarındaki bu tür teşhir stantları sayesinde, yeniden konumlandırarak mağaza dizaynınızda küçük ama şık değişimler yaratabileceksiniz.

Masaüstü teşhir stantı marketlerde de kullanılmaktadır. Bu bağlamda firmamızla iletişime geçerek, dilediğiniz boyutlarda ve renkte, dayanıklı malzemeden üretilmiş, uzun yıllar herhangi bir biçimde aşınma veya benzeri bir problem yaşamadan ürünlerinizi teşhir edebileceğiniz bir teşhir standı tasarımı yaptırabilirsiniz. Marketinizde kullanacağınız bu tür teşhir stantları kasalara yakın bir yere konumlandırılarak, marketten çıkan müşterilerin son olarak satın almak isteyeceği türden ürünler ile donatılarak, gelirin yükseltilmesine olanak sağlamaktadır. Firmamız deneyimli personeli ve son teknoloji makineleri sayesinde sizlere kusursuz teşhir stantları sunmaktadır. Kusursuz biçimde tasarlanan teşhir stantlarımız, en kısa sürede teslim edilmekte ve tüm bu işlemler için en uygun fiyat sizlere sunulmaktadır. Bunun yanı sıra, masaüstü stantlara akü ve motor ilavesi de yaptırarak dönebilir özellikli teşhir stantları elde etmek de mümkündür. Bu sayede telefon gibi özel cihazların da teşhiri son derece şık bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

 

error: Content is protected !!