Özel Teşhir Standı

Özel Teşhir Standı

Özel Teşhir Standı

Özel Teşhir Standı

Özel teşhir standı, farklı ürünlerin tanıtımı için özel olarak tasarlanan stantlardır. Mağazalarda, alışveriş merkezlerinde, marketlerde tercih edilen özel teşhir stantları, ürünlerin teşhiri için geliştirilmektedir. Birbirinden farklı tasarımların arasından en uygun standı seçmenin önemi büyüktür. Özel tasarım da olsa stantların ürünle özdeşleşmesi gereklidir. Şirketimiz, tüm sektörler için özel teşhir stantları tasarlamaktadır. Şirketimiz, çok katlı raflı cam bölmeli özel ürün teşhir stantlarının yanı sıra yön tayin etme ve dış mekanlarına özel katlanabilen tanıtıcı ayaklı panoları da imal etmektedir. Firmalar özellikle yeni ürün ürettiğinde tanıtım ihtiyacı duymaktadır. Bunun için de reklam kampanyaları düzenlerken teşhir stantları ile de müşteriye doğrudan temas etmek istemektedir. Bu sayede satışların daha fazla artması mümkündür.

Özel teşhir standı, fuarlarda ya da ürün tanıtımlarında firmalar tarafından sipariş verilmektedir. Ancak özel teşhir stantlarının kullanım yeri bunlarla sınırlı değildir. Ürünlere özel olarak tasarlanan bu teşhir stantlarının üzerlerine ürünle ilgili giydirme yapılabilmektedir. Bu sayede gerek markanın gerekse ürünün tanıtımı çok daha doğru bir şekilde yapılabilmektedir. Günümüzde hemen hemen tüm markalar alışveriş merkezlerinde, açık alanlarda ya da kentin önemli meydanlarında özel stantlar kurmakta ve ürünlerinin tanıtımını yapmaktadır. Global firmalar da ulusal ve uluslararası fuarlara katılmakta, özel teşhir stantları ile kendi stant alanlarında tanıtım yapmaktadır. Şirketimiz, bu gibi durumlarda destek vermektedir. Kaliteli malzeme ve profesyonel işçiliği buluşturan şirketimiz, şirketlerin tanıtımlarına önemli katkı sağlamaktadır.

İnsanlar bir ürünü görmek değil yakından incelemeyi arzu etmektedir. Bu, insanın doğasında vardır. Hissedilen ürünlerin satışları, sadece görsel olarak sunulan ürünlerden her zaman daha fazla olmaktadır. Bu nedenle teşhir stantları rağbet görmektedir. Şirketimiz, özel teşhir standı ile firmaların bu talebini karşılamakta, böylece satışlarının artmasına yardımcı olmaktadır. Teşhir standının görsel olarak mükemmel olması da ürünün kalitesi ile ilgili düşüncelere yansımaktadır. Şirketimiz bu bilinçle hareket ederek hem kaliteyi hem de tasarımı en üst seviyede tutmaktadır. Çünkü ürün teşhir standının kalitesi ve görselliği, ürünün kalitesi ile doğru orantılıdır. Ne kadar kaliteli bir ürün olursa olsun teşhir standı tasarımı kötü olan bir ürünün satışı olumsuz etkilenmektedir.

 

error: Content is protected !!