Reklam Tabelası

Reklam Tabelası

Reklam Tabelası

Reklam Tabelası

Reklam tabelası, birbirinden farklı malzemelerle hazırlanan, genellikle üzerinde kişi, kurum ve kuruluşların adı bulunan tanıtım aracıdır. Reklam tabelaları, totem tabela, sallamalı tabela, kompozit oyma tabela, ışıksız plexi kabartma tabela, pleksi kutu harf tabelalar, krom kutu harf tabela, ışıklı germe tabela, ışıklı plexi kabartma tabela ve CNC kesim üzeri dijital uygulama tabela gibi farklı modellerde tasarlanmaktadır. Her gün binlerce kez karşılaşılan tabela kullanımının tek amacı, firmayı belirtmektir. Tabelalar, her sektör için önemlidir. Küçük bir bakkal dükkanı bile işleten, bakkalın yerini belli etmek için tabeladan yararlanmaktadır. Tabla bir nevi işletmenin adresi görevini yerine getirmektedir. Şirketimiz, birbirinden farklı materyallerde hazırlanan reklam tabelalarını kusursuz bir şekilde hazırlamakta ve zamanında teslim etmektedir.

Tabelalar, yönlendirme, tanıtım ya da bilgilendirme amaçlı olarak tasarlanmaktadır. Tabelalar geçmişten günümüze kadar farklı şekillerde hazırlanmıştır.Geçmiş dönemlerde elle yazılan tabelalar günümüzde teknoloji kullanılarak yapılmaktadır. Reklam tabelası, mevcut koşullara ve isteklere göre farklı şekillerde tasarlanmaktadır. Günümüzde grafik tasarım uygulanarak şık ve göze hitap eden tabelaların tasarlanması mümkündür. Şirketimiz, oyma, işleme ya da hat sanatına benzer bir sanatla hazırladığı tabelaları, arzu edildiğinde gerçek bir sanat eserine dönüştürebilmektedir. Bu şekilde hazırlanan tabelaların göze hitap etmesinin yanı sıra akılda kalıcı özelliğinin bulunduğu da bilinen bir gerçektir. Tabelacılık, esasen bir hizmet dalı değil bir sanat dalıdır. Tabelacı da bu sanatı icra eden kişidir. Şirketimizde hizmet veren personel, hangi sektörde olursa olsun hazırladığı tüm tabelalara birer sanat eseri gözüyle bakmaktadır. Bu sayede ortaya çıkan sonuç kusursuz olmaktadır.

Reklam tabelası yapımında beklentilerin yanı sıra var olan koşulların da önemi büyüktür. Reklam tabelaları yapılacaksa yazı karakteri, slogan, renkler gibi tüm detayların belirlenmesi gereklidir. Tabela yapımı ile ilgili sektörde çok sayıda firma vardır ancak bunların tamamının en üst seviyede hizmet verdiğini söylemek mümkün değildir. Hatta bazı tabelacılar sokak aralarında küçük bir dükkan açıp tabela hazırladıklarını ifade etmektedir ancak tabela tasarımı uzmanlık isteyen bir işlemdir. Şirketimiz, deneyimli, eğitimli ve donanımlı personeli ile her tür tabela tasarımı gerçekleştirmektedir.

 

error: Content is protected !!