Tekstil Tabelalar

Tekstil Tabelalar

Tekstil Tabelalar

Tekstil Tabelalar

Tekstil tabelalar yenilikçi çözüm arayan firmalara tavsiye ettiğimiz bir tabela türü olmaktadır. Kısa süre içerisinde ön plana çıkan ve popüler hale gelen bu türdeki tabelalar, firmamızın en çok talep edilen hizmetleri arasındaki yerini almayı başarmıştır. Diğer tabelalara kıyasla daha uygun maliyetli ve pratik olması, üzerinde yer alan görsellerinin kolayca değiştirilebilir olması gibi özellikleri dolayısıyla popüler olan bu tabelalar, LED ışıklandırma ile de desteklenmekte ve ortaya oldukça şık bir görüntü koyulabilmektedir. Firmamız tarafından tasarlanan onlarca farklı tabelalara göz atabilir ve dilerseniz, özel tasarım ekibimiz tarafından firmanız için de bu tarzda bir adet tabela tasarlamasını isteyebilirsiniz.

Tekstil tabelalar, ışığı geçirgen olmaları sebebiyle geleneksel tabela tasarımlarına oldukça şık bir alternatif getirmiştir. Firmamız tarafından tasarlanan bu tarzdaki tabelalarda LED ile aydınlatılmış tekstil görselin kenar kısımları silikon ile dikilmekte ve çerçevesiz kutuya gergin olacak şekilde yerleştirilir. Böylece aydınlatılan kumaş bölüm oldukça pürüzsüz ve çerçevesiz bir görüntü kazanmaktadır. Firmamızın son teknoloji baskı makineleri sayesinde gerçekleştirdiği yoğun renklere sahip görsellerin baskısı ile renk kontrastı ve netlik konusunda kusursuz çalışmalar ortaya konabilmektedir. Boyut fark etmeksizin bu türdeki tabelaları tasarlayabilmekte ve üretebilmekteyiz. Dolayısıyla hayalinizdeki görseli bizlere tasvir etmekten asla çekinmeyin. Firmamızın deneyimli ve yenilikçi tasarım ekibi, ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize en uygun tabelayı tasarlayacak ve bu tasarımlar, yeni teknoloji makineler ile gerçeğe dönüştürülerek, sizlere teslim edilecektir. Sahip olduğumuz özel baskı modları sayesinde tekstil maddesi üzerinde son derece doygun, canlı ve net renkler elde edilebilmekte, uzun süreli kullanım sonucunda herhangi bir yıpranma, açılma veya renklerde solma gibi bir sorun meydana gelmemektedir. Özel olarak hesaplanan LED aydınlatma sayesinde, tabela üzerindeki görsel tüm detaylarını etkili bir biçimde sergileyecek şekilde aydınlatılmakta, bu sayede tabelanızın her ortamda dikkat çekmesi sağlanmaktadır.

Firmamız tarafından tasarlanan tekstil tabelalar, duvara montajlanabileceği gibi ayaklı olarak tasarlanarak, duvara asılmadan, ayaklık yardımıyla yerden yükseltilerek de kullanılabilmektedir. Hafif ve kolay taşınabilir olmalarının yanı sıra son derece modern bir görünüme de sahip olan bu tabelalar, mağazalarınıza göz alıcı bir hava katacaklardır.

error: Content is protected !!