Uv Baskı

Uv Baskı

Uv Zemin Baskı

Uv Zemin Baskı

Uv baskı, ultraviyole baskı tekniği uygulanarak yapılan kaliteli bir işlemdir. Bu uygulama ile zeminlerde reklam ve tanıtım işlemlerinin yapılması mümkündür. UV baskı tekniği yapılırken öncelikle işlemin uzman kişiler tarafından yapılıp yapılmayacağı kontrol edilmelidir. Sonrasında uygulama için kullanılacak olan makinenin teknolojisi sorgulanmalıdır. Şirketimiz, profesyonel ekiplerle en son teknolojilerle geliştirilmiş UV baskı makineleri ile uygulama yapmaktadır. Uv baskı tekniği ile arzu edilen kalitele ürün elde etmeyi garantileyen şirketimiz, müşteriye en üst kaliteli çözümler sunmaktadır. UV zemin baskısı, UV baskı makineleri ile gerçekleştirilmektedir. Zemine yapılan her uygulama, güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır. Baskıdaki renklerin solmasını önleyen UV baskı tekniği ile hırlı bir şekilde üst seviyedeki ürünlerin elde edilmesi mümkün olmaktadır.

Uv baskı yapılırken ultraviyole makinelerinin insan sağlığına zararlı olduğu düşünülmemelidir. Şirketimizdeki UV baskı makinesi, çevre ve insan dostudur. Bu makineler zemin baskının kısa süre içinde yapılmasını sağladığı gibi kullanıcısına da herhangi bir sağlık sorunu getirmemektedir. UV zemin baskısı ile yapılan işlemlerde boya hızlı bir şekilde kurumakta, zeminin kısa sürede kullanılması söz konusu olmaktadır. Bu baskı işleminin yapılamayacağı zemin yoktun. UV zemin baskısının dekoratif amaçlı uygulandığı mekanlar da bulunmaktadır. Her tür materyalden tasarlanan zemine uygulanabilen bu baskı türü ile kusursuz görsellerin elde edilmesi söz konusudur. Bu yöntemle zeminlere logoların, rakamların, yazıların, fotoğrafların, kısaca hemen hemen her tür görselin baskısının yapılması söz konusudur. UV baskı makinesi ile gerçekleştirilen zemin baskı işleminde boyalar, yüksek ısıda hemen kurumaktadır.

Uv baskı tekniği, uzun ömürlü bir zemin görselliği sağlamaktadır. Çünkü boyaların yoğun güneş ışığına maruz kalması durumunda bile solması mümkün değildir. Bu nedenle UV zemin baskısı ile bir görsel zemine uygulandığında, kalıcılığını uzun süre muhafaza etmektedir. Bu özelliği nedeniyle kalıcı görsellik istenen zeminlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Şirketimiz, bu konuda özel olarak eğitim almış personeli ile her tür sektördeki firmalara garantili bir şekilde hizmet vermektedir. Müşteri ilişkileri birimini arayarak uv zemin baskıyla ilgili net bir bilgi almak mümkündür. Uygulama için de yine müşteri ilişkileri biriminin aranması yeterli olmaktadır. Fiyatlandırma, zeminin boyutlarına göre yapılmaktadır. Bu aşamada verilen fiyatlar net fiyattır ve uygulamanın bitiminden sonra fiyatlarda herhangi bir değişim söz konusu olmamaktadır.

 

error: Content is protected !!